Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozbor aury

 AURA
   Aura je kmitající esence, která  obklopuje vše živé.Je složena z duchovní energie, již jsme získali z božského zdroje   a kterou využíváme ve všech aspektech svého života, zejména  v oblasti zdraví.
   Vše živé má auru, protože vše živé disponuje boží životní silou, která se jím do určité míry pohybuje.
   Lidé, zvířata, rostliny, dokonce i neživé předměty mají auru.
   Aura je náš duchovní plán, neviditelný systém, jenž nás podporuje při všem, co děláme.
   Aura nám poskytuje informaci o stavu našeho zdraví včetně našich orgánů a buněk, duchovního rozpoložení, ale lze z ní vyčíst mnohem více, než jen vnímat její barvy.
                                                 

images.jpg   Auru lze zachytit Kirlianovou fotografií. Je to metoda fotografování vysokofrekvenčního proudění energie, kterou vypracoval a v praxi ověřil ruský badatel a vynálezce Semyon Davidovich Kirlian.
   Sama jsem fotografování aury absolvovala a velmi mne to motivovalo k dalšímu sebezdokonalení.

                                                  
                                                               

 

 

 

 

Barvy aury

   Každá barva a její odstíny v auře má svůj vlastní význam a vždy nás informuje o tom, jak na tom ve které oblasti života právě jsme. Pokud je v naší auře méně temných barev  nebo žádné, signalizuje to, že je naše zdraví v pořádku, nebo že tyto tmavé energie umíme dostatečně zpracovávat.
    S aurou a naším zdravotním stavem se dá skvěle pracovat. Říkám skvěle, ale vždy je k tomu zapotřebí vědomá účast nemocného. Auru lze vědomě změnit a to zejména změnou postoje k sobě samému, změnou chybných vzorců chování, jež nás přivedly do stavu nemoci a v nemalé míře ji lze ovlivnit i stravou a celkovým duševním rozpoložením.

 

 

1453.jpg


 Červená
Souvisí s kořenovou čakrou, která je umístěna v pánevní pleteni, mezi konečníkem a pohlavními orgány. Souvisí s fyzickou rovinou těla. Proto i barva této čakry v auře vyjadřuje fyzickou životní sílu.
    


 Oranžová
Tato barva v auře je spojena s druhou – sakrální čakrou a jí přidruženými reprodukčními orgány. Znázorňuje motivaci, nadšení, ukázněnost a vnitřní disciplínu.

 

 Žlutá
Barva žlutá je velmi mocnou duševní energií a ukazuje nám sílu koncentrace. Souvisí s čakrou solar plexus, umístěnou nad pupkem v oblasti solární pleteně.


 Zelená
Smaragdově zelená barva v auře je znakem vnitřní rovnováhy a harmonie Světlá zelená je odrazem našeho imunitního systému, Tato barva koresponduje se srdeční čakrou a tudíž i s moudrostí. Tmavé odstíny zelené, nebo s příměsí šedé jsou odrazem zdraví v auře.


 Modrá
Značí čestnost, oddanost, odevzdání, odhodlání, obzvlášť královská modř. Informuje rovněž o psychickém stavu. Souvisí s čakrou krční.

 

Nachová
Je barvou klidu a míru, je velmi účinná při léčbě orgánů a také vypovídá o stavu našeho duchovna.  Souvisí s šestou čakrou – čakrou třetího oka.

 

Růžová
Symbolizuje v naší auře lásku a ochranu. Léčení bez lásky není možné, neboť nás spojuje s jejím božským zdrojem. Čím tmavší, tím více lásky. Je světlejším odstínem červené.

 

Zlatá
Je nejdynamičtější barvou aury. Ukazuje moudrost, sebedůvěru, odvahu, sílu, dynamickou sílu vůle a víru. Je to také vůbec nejsilnější ochranná energie, jaká existuje.

 

 Stříbrná
Je barvou rozumu a základní energií pro zdraví. Dá se jí využít velmi dobře i v jiných oblastech našeho života. Zachovává nám chladnou hlavu a přiměřený odstup.

 

 Bílá
Tato barva v auře je průzračným bílým Světlem. Má vynikající povzbuzující účinky a obnovuje energii, jež je znakem vyspělé duše. Je podpůrnou a čistící enegií.

 Hnědá
Energie této barvy obzvláště je-li příliš tmavá, může fyzické tělo velmi oslabovat. Ukazuje na podlost, krutost a malichernost. Člověk, u něhož tato barva převažuje je velmi orientovaný na zisk.

 

 Černá
Tato barva v auře odpovídá vůbec nejnižším vibracím. Přináší nenávist a vražedný vztek. Je to energie, jež je zcela zbavena zdraví. Vypovídá o velmi vážném stavu zdraví.

 

Šedá
Je v auře barvou nemoci. Přináší strach a obavy a lze ji spatřit v auře již dříve, než  se manifestuje do fyzické roviny. Pokud je  provázena i stíny černé, informuje nás o vážnosti nemoci.